Program

SO   20. 6.  19:00   Estrádní sál

GARY MOORE TRIBUTE feat. Jack Moore

Koncert, na stání.

Vstupenky
                         
Detail

SO   20. 6.  19:00   Estrádní sál

GARY MOORE TRIBUTE feat. Jack Moore

Koncert, na stání.

Syn slavného Gary Moora! Koncert věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob. Poprvé u nás! Jack Moore je mimořádně talentovaný kytarista a skladatel. Jeho otec, Garry Moore, mu vštěpoval lásku k tomuto nástroji; společně mnoho let vystupovali na koncertech a festivalech po celém světě. Na jedné takové akci potkal Otis Taylor, s nímž cestoval po Velké Británii. Vystupoval také v Sunflower Jam v Royal Albert Hall na koncertu Joe Bonamassyho a Deep Purple. Byl také pozván na společné koncerty kapely Thinn Lizzy (se kterou jeho otec začal svou kariéru). Jack More hraje neustále s kapelou Cassie Taylor, zatímco realizuje vlastní hudební projekty. Łukasz Gorczyca, basový hráč a skladatel, je známý spoluprací s nejvýznamnějšími a charismatickými polskými a zahraničními hudebníky. Vystupoval a nahrával ve většině evropských, amerických a asijských zemí s umělci jako Wheatbread Johnson, Griff Hamlin, Patsy Gamble, Barry Richman, Alvon Johnson, Keith Thompson, Rob Tognoni, Risto Toppol, Terry Man, Chuck Frazier, Kellie Rucker, Billy Hamilton, Chaz de Paolo, Alex Rossi, Grainne Duffy, Ian Sands Blues Band, Krissy Matthews, Dave Ellis Blues Band, Andy Egert, Janet Robin, Wojciech Korda, Leon Hendrix, Noel Coutts a další. Spolu s Moore`ai Gorczykem se objeví také Tomek Dominik, jeden z nejpopulárnějších bicích bubeníků, hrající s Chaz de Paolo, Leonem Hendrixem, Renatou Przemykem, Homem Twistem, Pudely a Tiltem. Velmi často ho můžete sledovat ve složení Gorczycy. Samostatnou kytaru v tomto projektu bude zastupovat Bogdan Topolski, hudebník, skladatel, producent a učitel Suwałki. Szymon Pejski, zpěvák a multiinštrumentalista z Lodže, který získá solidní hudební vzdělání v londýnském Vocaltec Actontown, bude čelit legendární britské hudební legendě Gary Moore. Mnoho lidí si ho pravděpodobně pamatuje z programu Mam Talent, kde vystupoval jako člen týmu SteamLove.

Podrobné informaceVstupenky

                         


Listopad 2020

NE   8. 11.  15:00   Estrádní sál

Kollárovci

koncert  |  pronájem, na sezení, přesunuto z 25. 4.!

Vstupenky
                         
Detail

NE   8. 11.  15:00   Estrádní sál

Kollárovci

koncert  |  pronájem, na sezení, přesunuto z 25. 4.!

Srdečně Vás zveme na jedinečné koncerty oblíbené slovenské kapely Kollárovci! Hudebně zábavná show, v níž vynikající zpěvy a nádherná muzika nenechají nikoho sedět na židli. Přijďte i vy zažít fantastickou atmosféru s kapelou Kollárovci!

Podrobné informaceVstupenky

                         

Aktuality

Opět začínáme s koncertem!

Opět začínáme s koncertem, dne 20. 6. 2020 se bude konat koncert

GARY MOORE TRIBUTE feat. Jack Moore

Syn slavného Gary Moora! Koncert věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob. Poprvé u nás!

Předprodej vstupenek již zahájen.

Kollárovci - změna termínu!

Vzhledem k současné situaci se koncert Kollárovci přesouvá na Ne 8. 11. 2020! Zakoupené vstupenky z původního termínu, z 25. 4., jsou platné i na tento nový termín 8. 11. 2020!

Děkujeme za pochopení

Oznámení o zprovoznění výtahu

Oznámení o zprovoznění výtahu

Od pátku 27. 12. 2019 bude uveden do zkušebního provozu výtah určený pouze zdravotně hendikepovaným. Výtah bude v provozu s obsluhou personálu divadla. Uživatelé výtahu se takto mohou dostat do kina, na malou scénu, k pokladně a do šatny, na velkou scénu a estrádní sál. Na velké i malé scéně jsou k dispozici dvě místa pro invalidní vozík, v kině je míst 10 a estrádní sál je bez omezení.

Z důvodu malé kapacity je nutné včasné zakoupení vstupenek a zároveň doporučujeme nahlásit se na obchodním oddělení od pondělí do pátku od 8.00 do 15.00 hodin – tel. 326 531 250.

Upozorňujeme, že zdravotně hendikepovaní, zrovna tak, jako ostatní diváci, nebudou po začátku představení vpuštěni do sálu.

O podrobnostech provozu Vás budeme informovat.

Nová a lepší akustika Estrádního sálu!

V létě 2018 proběhla akustická úprava sálu, která nám velice zlepšila prostor pro hudební vystoupení, koncerty, mluvené slovo apod.

Kompletní pokrytí sálů WiFi.

Od 1. 10. 2015 nově nabízíme kompletní pokrytí všech sálů internetovým pokrytím, WiFi, vhodné pro semináře, konference apod.

Nabízíme víc

Naší devizou je také tým lidí, který Vám „na klíč“ zorganizuje celou akci, a to na základě Vašeho přání. Stačí nám sdělit Vaši představu o průběhu akce, a my Vám zajistíme vše, podle Vašeho přání.

Vstupenky

Nyní si můžete zakoupit eVstupenku na vybrané akce, pomocí internetu. Bližší informace naleznete ve složce VSTUPENKY.

Estrádní sál nabízí prostory k firemním večírkům

Možnost občerstvení, koktejlový bar, rautové stoly, zajistíme rauty i pro naše nejmenší – dětské rauty atd. Ideální prostory k využití pronájmu vánočních, mikulášských besídek, či akcí podobného typu.

Archiv aktualit
  • GARY MOORE TRIBUTE feat. Jack Moore

    20. 6.SO  I  19:00  I  Estrádní sál

  • Kollárovci

    8. 11.NE  I  15:00  I  Estrádní sál

Přihlášení Mobilní menu